0

درباره ما

کاروینو، پلتفرم پیشرو در رفع نیازهای کسب و کار شماست

به دنبال یک میز کار راحت در دفتر کاری نزدیک منزل یا یک مرکز تجاری معتبر هستید؟ هزینه های کمرشکن اداره کسب و کار شما را کلافه کرده است؟ با مشتریان جلسه دارید اما نمیدانید جلسه را کجا برگزار کنید؟ هنوز همکار دلخواهتان را پیدا نکرده اید؟ و ده ها نیاز دیگر یک کسب و کار حرفه ای که واقعا نمیدانید چگونه تامینشان کنید. ما نیازهای شما را شناسایی و با راه حلی ساده رفع کرده ایم. چطور؟ همراه ما باشید تا بیشتر توضیح دهیم.

چالش های پیش روی کسب و کارهای امروزی

عدم وجود سرمایه کافی برای تهیه یک دفتر کار مستقل با تجهیزات کافی برای یک کسب و کار نوپا

دنیای کسب و کارهای امروز قدری پیچیده و مدرن شده اند. راه اندازی و یا اداره کسب و کار به شیوه سنتی، همانند آنچه که در گذشته شاهد بودیم بسیار سخت و هزینه بر شده است. دیگر به سادگی گذشته نمیتوان دفتر کاری مستقل با لوازم مجهز تهیه کرد. افزایش سرسام آور هزینه ها، اهمیت توجه به حفظ منابع مالی ، هزینه های بالای بازاریابی و رقابت، سبب میشود که از هزینه های بسیاری همچون تهیه دفتر کار در نقاط خوب تجاری، خرید اثاثیه و ... صرف نظر کنیم. اما صرفه جویی در هزینه ها نباید مانعی برای راه اندازی یک کسب و کار یا توسعه آن در فرمت حرفه ای خود شود. متاسفانه گاهی شاهد هستیم که تیم های قدرتمند کاری یا ایده های خوب به خاطر وجود موانع هزینه ای ساده همچون وجود دفتر کار به مرحله اجرا نمیرسند. در مقابل این چالش برخی از افراد نیاز وجود یک دفتر کار را با روش های آنلاین و پلتفرم های مدیریت پروژه تامین کرده اند. اما یک پلفترم آنلاین هیچگاه نمیتواند جای دفترکار فیزیکی واقعی را بگیرد، هر چند که وجود آن بسیار مفید و ارزشمند است. تعامالتی که در فضای کار فیزیکی بین تیم رخ میدهد، قطعا بازخورد ارزشمندتری به نسب تعامالت آنلاین دارد. این مورد وقتی نمود بیشتری پیدا میکند که کسب و کار شما نیازمند بحث و واکاوی های بسیار برای به پیش رانده شدن دارد. برای مثال برخی از کسب و کارها نیازمند ارتباط حضوری با مشتری هستند. یک پروژه هرچقدر که به صورت فریلنسری تهیه گردد باز هم بهتر است که در جلساتی مشخص و منظم به مشتری ارائه شود، آیا این جلسات به صورت آنلاین و در قالب پیام های کوتاهه میتواند همان بازخوردی را داشته باشد که جلسه حضوری دارد؟ قطعا پاسخ سوال خیر است. اما چاره چیست؟ دفتر کار گران و جیب خالی استارتاپی را چطور میتوان هماهنگ کرد؟

عدم توانایی کسب و کارها در یافتن نیروی کار مناسب یا بالعکس

چالش های کسب و کار مدرن فقط مختص به یافتن دفتر کار مناسب نیست، بلکه موانع دیگری همچون عدم موفقیت در یافتن همکاری متخصص و کاربلد گریبان خیلی از کسب و کارها را گرفته است. کسب و کارها بسیار تخصصی شده اند و دیگر همانند قدیم نمیتوان همکاری بدون سابقه کار پیشین یا عدم تسلط بر تخصصی خاص را دعوت به همکاری کرد. کسب و کارها نیازمند همکاران کاربلد و حرفه ای هستند. تنوع تخصص ها و تنوع نیازهای کسب و کارها منجر به پیدایش سردرگرمی جدیدی شده است و آن یافتن همکار متناسب نیازهاست. البته این نیاز دو طرفه است، خیلی از افراد متخصص به دنبال شرکت هایی با موضوع کاری خود هستند و ترجیح میدهند پیشنهاد همکاری خود را مستقیما ارسال کنند. در اینجور مواقع افراد به سراغ بنگاه های کاریابی میروند و یا وب سایت های کاریابی را جستجو میکنند. اما بازهم با درهای بسته و موانع متعدد مواجه میشوند. به نظر شما مشکل کجاست؟ پلتفرمی که کسب و کارها را بر مبنای دسته بندی تخصصی واقعی ، فیلترهای متناسب جستجو و ارتباط مستقیم با کسب و کارها و شرکت ها ارائه کند کم است. اما کاروینو به همه این مسائل اندیشیده است.

کاروینو چاره ای برای رویارویی با مشکالت پیش روی کسب و کارهای مدرن اندیشیده

کاروینو یک شتاب دهنده برای کسب و کارهای مدرن است. اما نه یک شتاب دهنده از منظر استارتاپی که تنها وظیفه آن هدایت کسب و کارها و تامین رایگان فضای کار و سرمایه گذار است. هرچند که در آینده خدمات کاروینو بسیار فراتر از آنچه است که هم اکنون مشاهده میکنید، با این حال، هم اکنون کاروینو اولین پلتفرم تامین نیازهای یک کسب و کار به صورت مستقل است. چطور؟ کاروینو در اقدامی مبتکرانه، برای اولین بار پلتفرمی را فراهم ساخته تا کسب و کارها بتوانند با کمک یکدیگر نیازهای هم را مرتفع ساخته و در راستای ارتقای شغلی همراه یکدیگر باشند. در کاروینو یک استارتاپ یا بیزنس های کوچک به راحتی میتوانند بخشی از دفتر کار و یا حتی یک میز و صندلی از یک شرکت بزرگتر را اجاره کنند و در فضایی اشتراکی به صورت تمام وقت یا پاره وقت کار کنند. متخصصان میتوانند به دنبال موقعیت های شغلی مناسب بگردند و یا شرکت ها آگهی استخدام برای یافتن کارمندی متخصص منتشر کنندو با استفاده از فیلترهای متناسب جستجو مسیر یافتن همکار یا شرکت متناسب را هموارتر طی کنند. کاروینو امکان کسب درآمد از منابع موجود برای کسب و کارها را هم فراهم ساخته است. لابد میپرسید چطور؟ خیلی از کسب و کارها دارای دفاتر بزرگی هستند که از برخی اتاق ها یا میز و صندلی ها به صورت روزمره استفاده نمیکنند. یا مثال ساعات بسیاری از روز مثل عصر و غروب را تعطیل هستند، این فضا و زمان خالی میتواند برای آن کسب و کار ، منبع درآمدی باشد. اگر چنین پتانسیلی دارید میتوانید با معرفی منابع خود در پلتفرم کاروینو همسایگان و همکاران اشتراکی بیابید. چه چیز بهتر از این است که فضای کاری خود را با متخصصان قسمت کنید؟ بدین صورت هم میتوانید دایره کاری و ارتباطی خود را با گروه های جدید وسعت دهید و هم کسب درآمد جانبی داشته باشید. ما در کاروینو حتی فرصت معرفی نرم افزارهای اداری را هم فراهم ساخته ایم تا بدین گونه، هر ابزاری که منجر به ساده سازی اداره کسب و کار شما میگردد را در دل خود داشته و عرضه کنیم.

کاروینو پلتفرمی به منظور شتابدهی و ساده سازی اداره کسب و کارها

کاروینو به عنوان اولین پلتفرم اجاره دفتر کار اشتراکی و یک پلتفرم در حال رشد و توسعه است و آنچه که شما در نسخه فعلی وبسایت و اپلیکیشن آن مشاهده میکنید تنها فاز اول خدمات است که در 4 بخش دفاتر اداری، استخدام، معرفی شرکت و نرم افزارهای اداری سرویس های خود را ارائه میدهد. این پلتفرم پیشرو به عنوان اولین پلتفرم شتاب دهنده خصوصی کسب و کارها تصمیم دارد تا هر روز قدمی حرفه ای و قدرتمند در راستای ساده سازی اداره کسب و کارها برای صاحبین مشاغل ایرانی فراهم سازد.